GARSO ZONA 2006 eng
nauja    

Kovo 27
Foto garsai jūsų dėmesiui iš pirmųjų dviejų "Garso zonos" dienų [žiūrėkite]

Kovo 22
Dėkingi, kad buvote ir esate

Kovo 15
Kovo 19d. 18.00 Vilniuje, Intro galerijoje, Maironio g. 3 - finalinis Garso zonos festivalio koncertas. Programoje Garso zonos eksperimentiniai audiovizualiniai eskizai, gyvai – scenos grandai iš Lietuvos – Antanas Jasenka, Darius Čiuta, Gintas K, – ir iš Olandijos – Frans de Waard aka Freiband. Daugiau info: http://www.smic.lt/gz/menininkai.html .

Kovo 15
Kovo 16 d., Lietuvos Radijo Klasikos programoje, laidoje Ryto Allegro (9.00) kalbėsimės apie eksperimentinę muziką. Laidą ves Agnė Kairiūnaitė. Laidoje dalyvauja Darius Čiuta, Antanas Jasenka, Darius Kučinskas, Tautvydas Bajarkevičius, Giedrius Gulbinas.

Kovo 15
Balticoco (Intro galerijoje kovo 17-19 dienomis vyksiantis projektas, Garso zonos partneris) registruoja į medijų laboratorijas – www.stereo.lt . Dalyvauja Chris Clark (WARP), Andrew Coleman (Animals on Wheels / Ninja Tunes), Janek Schaefer (Bip Hop / audioh.com), Battery Operated ir kt.

Kovo 15
Puikios garso, vaizdo ir įspūdžių zonos... susitiksime Vilniuje

Kovo 06
Tikėjomės svečią iš Ukrainos Andrey Kiritchenko pristatyti gyvai, bet paskutinėmis dienomis paaiškėjus, kad šis vienas iš ilgai lauktų festivalio svečių, deja, negalės atvykti ir groti gyvai, jis specialiai „Garso zonai“ paruošė eksperimentinę kompoziciją, kuri bus atlikta bendradarbiaujant su gyvai improvizuojamu Donato Juodišiaus (Juodo) vaizdu.

Kovo 06
Bilietų kainos Kaune: 15 lt vienos dienos koncertui, 25 lt - dviejoms dienoms.

Kovo 06
Programa pasipildė Nomedos ir Gedimino Urbonų projekto Ruta Remake merginų eksperimentinės muzikos laboratorijos vaizdo medžiagos pristatymu kovo 10 dienos koncerte.

Kovo 05
„Garso zona“Elektrolankose (Pūkas 2) 2006m. kovo 5 dieną „Elektrolankose“ - eksperimentinės elektroninės muzikos ir audiovizualinio meno festivalio „Garso zona“ pristatymas ir miksas, sudarytas iš jo dalyvių garsų.

Vasario 22
įvyko papildymai skyriuose [balticoco], [garsai] bei [rėmėjai]. pastariesiems dėkui.

Vasario 22
nauja e-svetainė paleista. dizainą sukūrė ir visuomenei padovanojo Lunikai.lt